Odpalenie unieruchomionego pojazdu

Oferujemy Mobilny Serwis Akumulatorów. Zadzwoń do nas, a odpalimy Twój unieruchomiony pojazd. Dokonamy diagnozy akumulatora, a także sprawdzimy kondycję podzespołów. 

Transport akumulatora do klienta na terenie Tarnowa 

Oferujemy dojazd do klienta z zakupionym akumulatorem. Usługę dostawy realizujemy w tym samym dniu roboczym w godzinach 8:00-17:00. Cennik dostaw uzależniony od odległości. 

Montaż zakupionego akumulatora na terenie Tarnowa

Kupując akumulator w naszej firmie zawsze możesz liczyć na jego wymianę. Jeśli akumulator odbierasz w naszym sklepie firmowym taką usługę wykonujemy bezpłatnie. Wybierając zakup z dostawą do domu wybierz opcję montażu pod domem.  

Wymiana akumulatora z podtrzymaniem elektroniki

Nie posiadasz kodu do radia? Boisz się, że utracisz swoje dane zapisane na urządzeniu w swoim pojeździe? Oferujemy wymianę akumulatora z podtrzymaniem elektroniki dzięki czemu będziesz miał pewność, że po wymianie akumulatora wszystko będzie działać, jak należy. 

Test akumulatora

Test akumulatora w sklepie stacjonarnym wykonasz bezpłatnie. Oferujemy profesjonale i certyfikowane narzędzia do diagnostyki akumulatorów. Wykonując taki test zawsze trzymujesz papierowy wydruk potwierdzający sprawność lub zużycie akumulatora. 

Test alternatora i rozrusznika

Kluczową rolę we właściwym funkcjonowaniu pojazdu mają również rozrusznik i alternator. Oferujemy test wraz z wydrukiem. 

Kodowanie akumulatora

Wymieniając akumulator w pojeździe z systemem Start/Stop ważne jest dopisanie nowego akumulatora do komputera. Dla klientów kupujących akumulator w naszym sklepie usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze na wizytę w autoryzowanym serwisie swojego pojazdu. Kodowanie wykonujemy profesjonalnymi i certyfikowanymi testerami.

Ładowanie akumulatorów, serwis pogwarancyjny

Rozładowany akumulator? Teraz to nie problem. Jeśli nie posiadasz urządzenia do ładowania akumulatora oferujemy usługę profesjonalnego ładowania z funkcją odsiarczania oraz przegląd stanu elektrolitu. Możesz skorzystać z takiej usługi stacjonarnie lub zamówić ją pod Twój dom. Odbierzemy rozładowany akumulator, wykonamy przegląd i ładowanie a na końcu dostarczymy go do Ciebie.